0_Web_АктуелноБалканБалкан.Портал

Нов земјотрес во БиХ со јачина од 3,9 степени

Земјотрес со јачина од 3,9 степени според Рихтер синоќа ја потресе Босна и Херцеговина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close