0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Нов Зеланд поради сојот омикрон го пролонгира отворањето на границите

Властите во Нов Зеланд денеска соопштија дека го одложуваат планираното постепено отворање на границите до крајот на февруари, поради сојот омикрон на коронавирусот

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close