0_Магазин.ПорталВидеоДомМагазин

Нов градежно-уметнички плод на брутализмот на Исланд

Последно, но не и најмалку важно, третиот кат содржи фасцинантна главна спална соба и посебна врата зад којашто може да се скокне во спектакуларен панорамски базен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close