0_Спорт.ПорталТенис

Нов видеоразговор на МОК со кинеската тенисерка Шуаи

Меѓународниот олимписки комитет (МОК) соопшти дека денеска e реализиран нов видеоразговор со кинеската тенисерка Пенг Шуаи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close