0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Нови 490 случаи на Ковид-19, починати 11 лица

Нови 490 случаи на Ковид -19 од направени 3.073 тестирања се регистрирани во изминатите 24 часа. Речиси половина од нив се во Скопје

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close