Политички партии

Новиот модел на субвенционирање значи повеќе пари за земјоделците и ги опфаќа сите земјоделски гранки

Владата и Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство континуирано продолжува со навремената грижа и посветеност во земјоделскиот сектор. Како партија постојано вложуваме и работиме во интерес на земјоделците и нивните потреби.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close