0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Новата академска година во Албанија почна со тензии поради задолжителната вакцинација

Најтензично било на Факултетот по историја и по филологија во Тирана, каде дошло до судир на студентите со тројцата полицајци кои биле на влезот во факултетот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close