ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Никој немаше во кокпитот на урнатиот авион во Балтичко Море

Приватниот авион Цесна што синоќа се урна во близина на брегот на Летонија, беше придружуван од авиони на НАТО, соопшти шведската спасувачка служба

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close