БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Николоски: Со ребалансот се подобрува стандардот на граѓаните, за нови мерки 4,7 милијарди денари, за вработување 1,9 милијарди денари

Скопје, 24 јуни 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close