Дописници МКДПолитички партии

Николовски: Тетово заслужува многу подобро, да има и повеќе улици и повеќе инфраструктура

Членот на Централниот одбор на СДСМ Љупчо Николовски се приклучи на средбите со граѓаните кои во Тетово ги одржуваат кандидатите за советници предводени од носителот Глигорије Стојановски. Тој порача дека Тетово заслужува многу подобро од она што го имаше во изминативе 10 месеци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close