0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Нејмар го поддржа Болсонаро во претседателската трка

Напаѓачот на ПСЖ кој има повеќе од осум милиони претплатници на ТокТок и речиси 180 милиони на Инстаграм, во видеото ги повика бразилските гласачи да гласаат за Болсонаро и да го заокружат бројот 22 на гласачкото ливче.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close