0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Нехамер: Босна и Херцеговина уште годинава може да добие кандидатски статус за членство во ЕУ

Според него, Босна и Херцеговина повторно се најде во фокус, иако Украина и тамошната војна се доминантни теми

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close