0_Магазин.ПорталВидеоЗанимливостиМагазин

Необични ситуации на словенечките сообраќајници

Здружението одговорно за автопатиштата во Словенија, честопати, како потсетување за внимателност понекогаш објавува необични видеа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close