СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Ненси Пелоси со повторна кандидатура за Претставничкиот дом на САД

„Иако постигнавме напредок, треба да се направи многу повеќе за да се подобри животот на луѓето. Овие избори се клучни: ништо помалку не е во прашање од нашата демократија“, наведе Пелоси во изјавата и видеото објавено на Твитер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close