0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Нема да се одржат седницата за пратенички прашања и брифингот со Џафери

Собраниската седница за поставување пратенички прашања и традиционалниот месечен брифинг со претседателот на Собранието Талат Џафери предвидени за утре, нема да се одржат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close