0_Магазин.ПорталЗдравје

Неколку природни прочистувачи од никотин

Тутунот и цигарите се исклучително штетни за здравјето и честопати, доста е тешко човекот да се ослободи од оваа навика. Но, дури и да успее, влијанието на никотинот врз телото ќе трае со години.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close