ЕвропаСвет.Слајдер

Неколку жртви и повредени во напад во Норвешка

Неколку луѓе се убиени и повредени при вооружен напад што вечерва е извршен во норвешкиот град Конгсберг, соопшти локалната полиција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close