0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Некои морски видови повторно се појавија во Мраморно Море по долго време

Еда Топчу Ериалкин, академик од Универзитетот во Истанбул, очекува дефинитивно подобрување, ако донесените одлуки целосно се спроведуваат

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close