ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Неизвесност пред неделните избори во Португалија, владејачките социјалисти ја губат предноста

Парламентарните избори во Португалија в недела се неизвесни. Владејачките социјалисти се сериозно загрозени од социјалдемократите (ПСД), партијата на десниот центар и моментално водечката опозиција, покажаа денеска објавените анкети.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close