0_Спорт.ПорталКошаркаСпорт

НБА: Сопственикот на Феникс го продава клубот

Американската професионална кошаркарска екипа Феникс Санс ќе го промени сопственикот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close