0_Спорт.ПорталКошаркаСпорт.Слајдер

НБА: Сакраменто славеше по три продолженија

Во највозбудливиот натпревар во НБА лигата одигран ноќта меѓу петокот и сабота, кошаркарите на Сакраменто забележаа гостинска победа над Лос Анџелес лејкерс со 141-137 по дури три продолженија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close