0_Спорт.ПорталКошаркаСпорт

НБА: Кливленд конечно по десет години победи во Мајами

Кошаркарите на Кливленд со 111-85 победија на едно гостување во Мајами, прв пат по пауза од десет години.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close