0_Спорт.ПорталКошарка

НБА: Голден Стејт ја прекина победничката серија на Феникс

Серијата на кошаркарите на Феникс од 18 последователни победи во НБА лигата дојде до својот крај на гостувањето синоќа кај Голден Стејт.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close