0_Спорт.ПорталКошаркаСпортСпорт.Слајдер

НБА: Голден Стејт прв финалист

Кошаркарите на Голден Стејт изборија пласман во финалето на разигрувањето за титулата во НБА лигата, откако во петтиот натпревар во завршницата на Истокот го совлада Далас со 120-110 и триумфираа во серијата до четири победи со 4-1

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close