Кошарка

НБА:Чикаго без Вилијамс до крајот на регуларниот дел од сезоната

Четвртиот избор на драфтот минатата сезона и член на почетната петорка на Чикаго Булс, Патрик Вилијамс, поради повреда најверојатно ќе го пропушти продолжението на сезоната во НБА лигата, јавија денеска американските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close