0_Web_Актуелно0_Магазин.ПорталЗанимливости

На „Тајмс сквер“ повторно ќе се слави Нова година

Прославата на Новата година на „Тајмс сквер“, којашто се одржува од почетокот на 20. век, е симбол на овој културно-туристички центар на САД.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close