ОпштествоХроникаХроника.Портал

На „Табановце“ приведен кумановец кај кого е пронајден кокаин

Полициски службеници од СВР - Куманово, вчера во 18:45 часот на Граничниот премин „Табановце“ го привеле кумановецот О.Џ. (27), бидејќи кај него бил пронајден кокаин.

Back to top button
Close
Close