0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

На „Табановце“ за влез во државата се чека околу еден час, а на „Богородица“ за излез 30 минути

На останатите гранични премини, од македонска страна, нема подолги задржувања за влез и излез од државата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close