Дописници МКДХроникаХроника.Портал

На патот за Центар Жупа се запали автомобил во движење, нема повредени

На патниот правец Дебар - Центар Жупа,  од се уште непознати причини на десеттина километри од Дебар се запалил автомобил во движење, но за среќа нема повредени.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close