0_Web_Актуелно0_Македонија.Портал0_МИА Истражува.ПорталДописници МКДМИА ИстражуваРепортажа

На панаѓур со воз од Скопје до Демир Капија

Недела, Голема Богородица. Се одлучивме за една несекојдневна авантура, да се појде на панаѓур, со воз од Скопје до Демир Капија. Тргнавме во 6.25 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close