Дописници МКДЛокални избори 2021Политички партии

На конвенција во Куманово претставени кандидатите на коалицијата на СДСМ за градоначалник и за советници

Кандидатот на СДСМ и коалицијата за градоначалник на Куманово, Оливер Илиевски и кандидатите за советници, предводени од носителката Атина Мургашанска вечерва од пред градскиот базен ја побараа поддршката од кумановци, ветувајќи реална остварлива програма со конкретни проекти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close