0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталЛокални избори 2021Македонија.СлајдерПолитика

На една недела до изборите ветувања за нови можности за младите, вложувања во екологијата и сообраќајни решенија

Проекти за повеќе можности за напредок на младите, бесплатни оброци за учениците, стипендии за најдобрите, вложувања во екологијата и решавање на сообраќајниот метеж, ветија кандидатите за градоначалници на синоќешните митинзи. Лидерите на партиите се осврнаа и на актуелната ситуација во земјава, повикувајќи ги граѓаните масовно да излезат на 17 октомври.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close