Оригинални текстовиПолитика

На владина седница одобрени 18,6 милиони денари од Ковид програмата за поддршка на софтверски компании

Скопје, 7 декември 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close