ОпштествоХроникаХроника.Портал

На автопатот Куманово-Скопје-Велес санкционирани 116 возачи поради брзо возење

На автопатот Куманово-Скопје-Велес денеска се санкционирани 116 возачи кои управувале возило со брзина поголема од пропишаната.

Back to top button
Close
Close