0_Магазин.ПорталМагазинНаука и технологија

Најстарото „точно време“ по 89 години заминува во историјата

Државната француска телефонска компанија ја откажа услугата, којашто чинеше 1,50 евра по повик, бидејќи за неа нема веќе интерес во ерата на паметни телефони.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close