0_Web_АктуелноСветСвет.Портал

Најсмртоносна година за новинарите во Мексико, 18 загинати досега

Ова е најсмртоносната година за новинарите во Мексико - досега се убиени 18 новинари, објави организацијата за човекови права Article 19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close