0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Најмладиот син на Диего Симеоне потпиша за Сарагоса

Џулијано Симеоне минатата сезона настапуваше за Б тимот на Атлетико Мадрид и во третата шпанска лига постигна 25 голови. Сарагоса идната сезона ќе се натпреварува во Втората шпанска лига.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close