СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Најмалку 52 загинати во немири во затвор во Еквадор

Најмалку 52 лица се убиени во немирите и судирите во затвор во еквадорскиот град Гвајакил, објавија локалните медиуми

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close