БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Најмалку 20 повредени и двајца исчезнати при експлозијата во словенечката фабрика „Меламин“ (ДПЛ)

При денешната експлозија во словенечката хемиска фабрика „Меламин“ повредени се најмалку 20 луѓе, а двајца се водат како исчезнати

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close