СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Најмалку 155 деца загинаа при земјотресот во Авганистан

Најмалку 155 деца загинаа при земјотресот минатата недела во југоисточен Авганистан, соопштија Обединетите Нации

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close