0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдерЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Најмалку 13 загинати во смртоносни бури во Европа

Францускиот министер за внатрешни работи Жералд Дарманин, кој е во посета на Корзика, изјави дека ветрот на островот дувал со брзина и до 200 километри на час

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close