СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Најмалку четворица Палестинци загинаа во судири со израелските војници во Западен Брег (ДПЛ)

Четири Палестинец загина, а повеќе од 40 се повредени во денешните судири со израелските војници во окупираниот Западен Брег, соопшти палестинското Министерство за здравство

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close