ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Најмалку четворица загинати при пад на руски воен транспортен авион

Руски воен транспортен авион Иљушин 76 утрово се урна во градот Рјазан, при што загинаа четири лица, а петмина се повредени

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close