0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Најмалку тројца загинати во земјотрес на Бали

Најмалку три лица загинаа, а седум се тешко повредени по земјотресот со интензитет од 4,8 степени според Рихтеровата скала што денеска го погоди индонезискиот туристички остров Бали.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close