НекатегоризираноСветСвет.Слајдер

Најмалку десет жртви во напад врз работници на нафтено поле во Сирија

Најмалку 10 лица загинаа во експлозија чија цел бил автобус во источниот дел на Сирија, јавија државните медиуми и мониторинг група.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close