СветСвет.Слајдер

Најмалку две лица загинаа при пад на авион во Калифорнија

Најмалку две лица загинаа, а двајца се повредени откако мал авион се урна во приградска населба во јужниот дел на Калифорнија

Back to top button
Close
Close