0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Највозрасната жена на светот наполни 119 години

Кане Танака го прослави својот роденден, објавувајќи дека е решена да го продолжи рекордот за уште една година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close