0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Најавено спектакуларно отворање на ЗОИ во Пекинг

Подготовките за претстојните Зимски олимписки игри (ЗОИ) во Пекинг се спроведуваат кон крај, а отворањето на манифестацијата, судејќи според генералната проба, се очекува да биде спектакуларно.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close