0_Web_АктуелноБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономија

Министерството за финансии организира дебата за неформалната економија

Министерството за финансии и УНДП денеска организираат дебата посветена на детектирањето и намалувањето на неформалната економија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close