0_Web_АктуелноГраѓански секторОпштество

Дигитална агенда за граѓаните – Дигитализација и дигитална трансформација за поефикасна администрација

Во рамки на проектот „Зголемување на граѓанското учество во Дигиталната агенда – ICEDA”, кофинансиран од Европската Унија и се спроведува во шест држави (Северна Македонија, Србија, Косово, Црна Гора, Албанија и Естонија), Фондација Метаморфозис денеска организира Дијалози за Дигитална агенда: Дигитална агенда за граѓаните - Дигитализација и дигитална трансформација за поефикасна администрација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close